Telefon
WhatsApp
ANTİVİRÜS GÜVELİK

Antivirüs programı; bilgisayar, tablet, telefon gibi bilişim tabanlı teknolojilerde,  kötü amaçlı yazılımların tespiti, engellenmesi ve işlevsiz hale getirilmesi için üretilmiş bilgisayar programıdır. Bu programlar, teknolojik cihazlarınızın güvenliğini sağlayacak en önemli unsurlardır. Basitçe tanımlanan Antivirüs nedir sorusunun cevabının detaylarına içeriğimizi okuyarak erişebilirsiniz.

Bilgisayar sistemlerinin, günlük yaşamda önemli bir yeri vardır. Hayatın büyük bir bölümünü oluşturan bu teknolojik araçları güvenli bir şekilde kullanabilmek de, herkes için önem arz eder. Bu amaçla, kullanmakta olduğunuz bilgisayarları yabancı ve zararlı yazılımlardan, virüslerden korumak istersiniz. Cihazı olası tehditlerden korunmak için ona antivirüs programı yüklemek, atılabilecek en doğru adımdır.

Antivirüs Programı Ne İşe Yarar?

Bilgisayarlar, dış unsurlar vasıtasıyla gelebilecek zararlar açısından tehdit altında olabilir. Bu zararlar, genellikle internet üzerinden ya da bilgisayara takılan harici belleklerden, kötü amaçlı yazılımların bilgisayara sızması şeklinde karşınıza çıkar. Bilgisayarı tüm virüslerden korumak, onların sisteme girişini önlemek, varsa mevcut virüsleri bulup engellemek ve temizlemek için antivirüs programları ihtiyaç duyulur.

Siber saldırı yoğunluğunun giderek arttığı günümüzde, cihazınızı virüslerden korumaya yarayan bu programları yüklemek faydalı olacaktır. Böylelikle bilgisayarınızın daha sağlıklı kalmasını ve kişisel verilerinizin kötü amaçlı kimselerin eline geçmediğinden emin olabilirsiniz. Hem kendinizi hem de sevdiklerinizi zararlı siber etkilerden bu sayede korumuş olursunuz. Siber güvenliği sağlamış olursunuz.

Antivirüs Programı Kullanmak Neden Önemlidir?

Bilgisayarın güvenliği antivirüs kurulumu ile sağlanmalıdır. Bu güvenlik sağlanmadığı takdirde, bilgisayarınız özellikle internet bağlantılarınız aracılığıyla, virüs tehditlerine açık hale gelmiş olur. Bunun yanı sıra; USBler, harici harddiskler ve SD kartlar gibi, bilgisayara haricen bağlanan cihazlardan gelen virüslere de maruz kalabilirsiniz. Bir antivirüs programı bulunmayan cihazlar, dışardan gelebilecek virüslere karşı savunmasız kalacaktır.

ANTİVİRÜS NEDİR?

Virüsler,  kendisiyle aynı adı taşıyan, vücudu tehdit eden küçük boyutlu, zararlı maddeler gibidir. Bu küçük boyutlu ve zararlı yazılımlar da bilgisayarınıza sızarak; verilerinizi ele geçirme, cihazınızın doğru çalışmasını engelleme ve bilgisayarınızda zararlı etkinliklerde bulunma gibi olumsuz durumlara sebep olabilir. Cihazınızda bazen onarılabilen küçük zararlara neden olurken, bazen de geri dönüşü olmayan büyük arızalara sebebiyet verebilir.

Antivirüs programları kullanmak, bilgisayarınızı ve verilerinizi güvence altına almanıza yardımcı olur. Bu sayede zararlı etkilerden arınmış bir bilgisayara sahip olabilir, kişisel verilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Cihazınızı uzun yıllar kullanarak, siber saldırılardan ve virüslerden arınmış bir internet kullanımını elde edebilirsiniz.

Bitdefender Antivirüs Programının Avantajları

Bitdefender, 2001 senesinden beri bilişim sistemiyle üretilmiş bilgisayar, telefon, tablet gibi cihazlarınız ile internette geçirdiğiniz vakti, en güvenlikli hale getirmeyi amaç edinen bir şirkettir. Bilgisayarınızı siber tehdit ve saldırılardan, yabancı ve zararlı yazılımlardan, virüslerden korumak için antivirüs programları üretir. Verilerinizi korumak ve siber güvenliğinizi sağlamak için çözüm önerileri sunar. Bu sayede daha güvenli ve keyifli bir internet teknolojisi deneyimi yaşamanıza katkı sağlamış olur.

Bitdefender’ın avantajlarından en önemlisi en iyi performans ve en iyi koruma alanında ödüllü bir antivirüs programı olmasıdır. Yeni nesil teknolojilerle üretilmiş olan bu program, tüm cihazlarınıza kolaylıkla uyum sağlar. Tam gizlilik korumasıyla, internet ortamlarındaki gizliliğinizi hızlı ve güvenli bir şekilde sağlayabilirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde programı kullanırken zorluk yaşamadan, en üst düzeyde cihaz güvenliğine sahip olabilirsiniz.

Son derece yüksek güvenlik önlemleriyle üretilmiş olan Antivirüs nedir en iyi öğrenmenin yolu ücretsiz antivirüs avantajlarını deneyimlemeniz olacaktır . Kişisel çevrimiçi koruma kalkanı özelliğiyle, internet ortamlarında daima güvende olursunuz. Bilgisayar, telefon ve tablet gibi bütün cihazlar için üretilmiş tek bir ürün seçeneği ile aldığınız ürünün ayrıcalığını yaşarsınız.

En Uygun Antivirüs Programı

İnternet üzerinden antivirüs programı yükle seçeneği ile, böyle bir programı kolayca yükleyebilirsiniz. Ancak bunu yaparak, bilgisayarınızın güvenliğini sağlamak isterken virüslere kapı açabilme ihtimaliniz vardır. Güvenilir olmayan herhangi bir siteden program indirmek sağlıklı bir uygulama değildir. Rastgele yapılan bu indirmelerde, virüslerden koruyan bir program yerine, virüsü getiren bir program indirme ihtimaliniz yüksektir.

Bu sebeple, indirmelerinizi güvenilir sitelerden yapmalı ve doğru koruma programını seçtiğinizden emin olmalısınız. Bitdefender, siber güvenlik ve antivirüs programı alanında ödüllü ve güvenilir bir şirkettir. Deneme sürümü sayesinde bu güvenli platformu rahatlıkla tecrübe edebilirsiniz. Çevrimiçi ödemelerde size güvenli bir ortam sağlayan Bitdefender’ı, antivirüs nedir içerikleri dışında tüm teknolojik cihazlarınızı ve verilerinizi korumak için, güvenle tercih edebilirsiniz.

TEKLİF FORMU