Telefon
WhatsApp
BİLGİSAYAR ONARIM

Teknoloji gün geçtikçe gelişmekte ve yayılmaktadır. Bununla birlikte teknolojik aletler de farklı ihtiyaçları karşılamak için geliştirilmektedir. Geçmişte bu aletler sayılı iken, günümüzde bu sayı oldukça fazla oranlardadır. İnternet kullanım alanının artması ile özellikle PC kullanımı hızla yayılmaktadır. Günümüzde internet evlerde, iş yerlerinde, okullarda ve doğal olarak insanların yaşadıkları her yerde kullanılmaktadır. Bu nedenle PC kullanımı da internet kadar her yere yayılmış durumdadır. PC de diğer teknolojik aletler gibi; zaman zaman bozulmalara neden olabilmektedir.

Pc’ nin iç ya da dış parçalarının veya sisteminin bozulması durumunda, bu bozulmayı ortadan kaldırarak eski haline getirme işlemine PC onarımı denilmektedir. Birçok firma bu bozulmalar için geçici onarım işlemleri yaparak kullanıcıya sunmaktadır. Ancak en kısa zamanda bu bozulma tekrar yaşanmaktadır ve pc nin iç durumuna yanlış etki ile daha büyük sorunlar yaşatmaktadır. Hasarın boyutuna göre pc bozularak tamamen kullanım dışı da olabilmektedir. İşte burada pc onarım uygulamalarının önemi ortaya çıkmaktadır. Bu uygulamaların bilen kişiler tarafından yapılması, ilerleyen zamanlardaki bozulmaları engellemektedir. Bu nedenle teknolojik aletlerin, özellikle de PC onarımının, işi gerçekten bilen kişilerce yapılması gerekmektedir.

Firma olarak bu durumu hedef almakta ve pc onarım konusunda güven vermekteyiz. PC hem dış hem de iç özellikleri bakımından bir takım bilgiler gerektiren bir alettir. Monitör, klavye, ekran, kasa gibi dış parçalarının yanında iç parçaları ve sistemi de firmamız çalışanları tarafından iyi bilinmektedir. Özellikle anakart, veri kurtarma gibi iç durumu bilirkişiler tarafından onarılmaktadır. PC’nin uzman ekip tarafından onarılması, çabuk bozulmayı önleyerek uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Böylelikle PC bozulmalarından kaynaklanan zaman kaybı gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Bu da manevi anlamda bir kazanç sağladığı gibi maddi anlamda da bir kazanç sağlamak demektir. Çünkü bozulan PC’nin içerisindeki bilgiler silinmekte ve bu da birçok sorunu beraberinde getirmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için pc onarım ve bakım uygulamaları yapılmaktadır.

Laptop Bakım

PC’ nin bazı özelliklerinden dolayı taşınmasının zor olduğu herkes tarafından bilinen ve şikayet edilen bir durumdur. Bu nedenle teknolojinin imkanlarından faydalanılarak laptoplar ortaya çıkmıştır. Bilişim şirketleri bu laptopları farklı boyut ve özelliklerde tasarlamışlardır. Laptopların en büyük özelliği taşınabilir durumda olmasıdır. Çünkü insanlar laptopu sadece internete girmek dışında birçok programı kullanmak için da kullanmaktadırlar. Özellikle iş yerlerinde laptopların büyük önemi bulunmaktadır.

Laptop ile kaydedilen yüzlerce bilgi, kullanan kişinin her an yanında bulunabilir. Bu nedenle laptop oldukça önemli bir teknolojik alettir. Firmamızın hizmet alanlarından biri de laptop bakım işlemleridir. Laptopun taşınabilir olması beraberinde, tehlikelerle karşılaşma riskini de getirmiş durumdadır. Yani bir yerde sabit bırakılmadığı için, birçok durumla karşı karşıya gelebilir ve bu durumlar sonucunda hasar görebilir. Böyle durumlarda gördüğü hasara bağlı olarak onarımı yapılabilir. Bunun yanında laptop bakım ile bu sorunlar karşısında hasar oranının en aza indirebilmektedir. Bunun için laptop bakımı yapılmalı ve laptopun her parçası incelenerek, sağlam olup olmadığı değerlendirilmelidir. Aynı şekilde hasar oranı azaltılmış olur. Firmamız da bu hasarların oluşmaması için laptop bakımlarını özenle yapmaktadır. Bunun için PC ya da laptopu detaylı bir şekilde inceleyerek sorunları ve riskleri incelemekteyiz. Bu gibi teknolojik aletler, faydalı olacak bakım ve onarımı için, mutlaka bilen kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Firmamız da eğitimli ve deneyimli tek servisi ile bakım ve onarım işlerini kuralına göre yapmakta ve bu konuda büyük başarılara imza atmaktadır. Amacımız firma olarak, PC ve laptop kullanıcılarını memnun etmek ve bunun yanında bu alanda hızla ilerlemektir. Özellikle çalışanlarımız pc ve laptop konusunda bir eğitim almış durumdadır. Bu şekilde teknolojik aletlerin bakımı ve onarımı konusunda oldukça bilgi sahibidirler. Bu teknolojik aletlerin bakım ve onarımı firmamız olarak önemli bir konu dahilindedir. Çünkü hayatımızın neredeyse her alanında kullandığımız bu aletler içerisinde birçok bilgi ve özel dosyalar saklamaktadır. Bakımı yapılmamış ya da hasarlar küçük görülerek onarılmamış ise sonrasında büyük sorunlar oluşturabilmektelerdir.

Bu sorunların önüne geçebilmek için, teknik servis elemanlarımız gerekli olan bütün bakım ve onarım uygulamalarını yapmaktadırlar. Bunun yanında firmamız müşteri memnuniyeti ön planda olduğu için güler yüzlü ve çalışkan bir ekip ile ilerlemektedir.

TEKLİF FORMU