Telefon
WhatsApp

Çağman Bilgisayar

Hakkımızda

Türkiye de hızla gelişen bilişim sektöründe tecrübeli ve dinamik kadrosu ile sektörde aranan firmalar arasında yer almayı kendisine ilke edinmiş Çağman Bilgisayar 1990 yılında kurulmuştur.

17 Yılı aşkın bir süredir bilişim sektöründe aktif rol oynayan Çağman Bilgisayar’ın kurucuları müşterilerinin çözümlerine ilişkin beklentilerini güvenilir, kalıcı ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılama hedefiyle çalışmakta olup müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme ilkesiyle hareket etmektedir. Tam da bu sebepten dolayı 2014 yılında bir araya gelen Çağman Bilgisayar’ın kurucuları aynı çatı altında birleşme kararı alarak Çağman markası ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Günümüzde, Üreticilerin Dünya pazarlarındaki payı büyütme mücadelesi, öncelikleri yeniden şekillendirmekte ve yeni düzende, satış sonrası müşteri memnuniyeti etkinliğinin önemini artırmaktadır.

Çağman Bilgisayar, müşterinin ihtiyaçlarına karşı pozisyon alma refleksi ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla, Türkiye’nin dört bir yanındaki hizmet merkezleri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürme amacındadır.

Hakkımızda

TEKLİF FORMU